راه اندازی مدرسه هوشمند
خبرها ارتباط با ما درباره ما محصولات صفحه اصلی  

 

تجهیزات هوشمند سازی مدارس |راه اندازی مدارس هوشمند


با پیشرفت تکنولوژی در دنیا این فرایند به مدارس کشورمان نیز ورود پیدا کرده است البته هرچند کمی دیر اما با ورود این تجهیزات هوشمند سازی مدارس که شامل( وایت بردهای هوشمند،  قلم های نوشتاری نوری، ویدئو پروژکتور) می باشند، دانش آموزان کشورمان از امکانات مدرسه هوشمند بهره مند شدند.
تجهیزات هوشمند سازی مدارس مدرسه هوشمند ، مدرسه ایست با کلاسهای مجهز به سیستم های هوشمند و در این کلاسها اجرای تمام فرایندها آموزش مبتنی بر تجهیزات هوشمند و در جهت بهبود نظام آموزشی و تربیتی و پژوهش محور طراحی شده است.
از فواید هوشمند سازی مدارس ( راه اندازی مدرسه هوشمند ) به الکترونیکی شدن تمام مراحل تدریس ، تسلط بیشتر استاد به آموزش و کنترل آسانتر کلاس ،انتقال مناسب تر مفاهیم به دانش آموزان ،مشارکت هر چه بیشتر دانش آموزان در طول تدریس و امکان دخیره مطالب ارائه شده در کلاس بصورت الکترونیکی و مرور مجدد آن توسط دانش آموزان را می توان نام برد. تمام کتاب های درس و تدریس معلمان در کلاس ها با استفاده از فناوری های روز دنیا برای دانش آموزان می توان اشاره کرد.
کارشناسان این شرکت آمادگی بازدید از محل و ارائه هرگونه مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی مدارس هوشمند و تجهیز کلاسهای آموزشی به این تجهیزات هوشمند مدارس را دارند.

 


این شرکت جهت کمک به اجرای طرح هوشمند سازی مدارس (راه اندازی مدارس هوشمند) اقدام به ارائه تسهیلات خرید اعتباری تجهیزات هوشمند ساز مدارس نموده است .جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش این شرکت (تلفن : 88932026 ) تماس حاصل فرمایید.  


 

 

شرکت سیوان (سهامی خاص)

تلفن  : 88932026

فکس : 88932026

سیستم کنفرانس

 

ویدئو پروژکتور

 

تجهیزات نصب ویدئو پروژکتور

 

پرده نمایش

 

وایت برد هوشمند

 

کپی برد

 

ویژوالایزر

 

اورهد

 

لابراتوار زیان و کامپیوتر

 

ترجمه همزمان / تورگاید

 

صفحات لمسی

 
   

 

 

مشاوره و انجام پروژه

نصب و راه اندازی

خدمات و پشتیبانی


 
  راه اندازی مدارس هوشمند هوشمند سازی مداری مدارس هوشمند سیستم کنفرانس نجهیزات هوشمند مدارس  


                                                   تلفن : 88932026        فاکس : 88932026            email:  info@sivanltd.com

کلیه حقوق برای شرکت سیوان محفوظ است.